Zimní tábor 2008

Stejně jako loni jsme jarní prázdniny /2.2.-8.2.2008/ strávili na zimním táboře na Malé skále. Po sněhu ani památky, tudíž jsme na nejbližší zasněženou sjezdovku v Příchovicích, posléze v Černé říčce, dojížděli cca 30 km. To nám náladu nezkazilo.

Byli jsme se podívat na masopustní průvod v Železném Brodu, navštívili výstavu čokolády v Semilech a zajeli si zaplavat do plaveckého bazénu v Jablonci.Tábor byl plný her a legrace, jedna ze soutěží bylo zahrát pohádku. Vybrali jsme si Sněhurku a sedm trpaslíků a s ní sklidili velké ovace. Zejména výrok Pepči " Ta je klásná...", rozesmál snad každého.
Nejlepší byl poslední večer,kdy bylo maškarní. I když je prý táborovým zvykem, zhotovit masky až na táboře / pozn. red. na což tam není vůbec čas /,  domluvili jsme se s našimi vedoucímí a masky připravili doma.Tématicky jsme se převlékli do hudebních skupin. Dan s Radkou šli za hipís, Petr s Dominikem za rockery , Láďa, Martinka, Sárka, Jajda a Kajča za Boney m kindr. Naši vedoucí byli převlečeni za Boney m po dvaceti letech. / pozn. red. od originálu k nepoznání /

Sečteno a podtrženo byl to moc pěkný tábor a příští rok jistě pojedeme znovu.

Kosáci

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one