Závěrečné kolo hry PLAMEN

V neděli 22. 5. 2011 se konalo v Kosmonosech závěrečné kolo hry Plamen. Odjížděli jsme na závody značně oslabeni. Jelikož mnozí z nás se nemohli závodů zúčastnit, na páteční schůzce jsme tak, tak postavili dvě sedmičlená družstva. A v neděli ráno přišla nečekaná zpráva, že Anička onemocněla. "Co budeme dělat", volali mnozí. Nezbývalo nic jiného nežli si závodníka pro mladší družstvo půjčit. Ihned po příjezdu do Kosmonos se naše vedoucí rozběhly najít vhodnou náhradu. Družstvo ze Sudova Hlavna nám půjčilo chlapečka na útok CTIF, který natáhl hadici místo po pravé straně lávky, po levé, tudíž nabral 10 trestných bodů. Ale ani my ostatní jsme se dvakrát nevytáhli, tři špatně uvázané uzle 30 tr.b., špatně překonaný vodní příkop 10 tr.b., špatně odhozený hadicový nosič do bedny 5 tr.b. a přetočená hadice10 tr.b..
Starší družstvo chybovalo ještě více. Šlápnutí do vodního příkopu 10 tr.b., několikrát přetočená 20 tr.b., nenatažená hadice 10 tr.b., špatně uvázané uzle 20 tr.b., nepřekonaná lávka 10.tr.b.. Shrneme-li to, útok CTIF se nezdařil ani jednomu družstvu.
V požárním útoku to již bylo lepší. Do mladšího družstva jsme si půjčili od SDH Chotětov levou proudařku Kamilu Beranovou a útoky jsme zvládli výborně.
Celý den bylo šílené vedro a stát nekonečné fronty na pořadí v požárním útoku bylo nesnesitelné. Po patnácté hodině pan Hložek zavelel k nástupu a výhlašování celkových výsledků. Byli jsme mile překvapeni z našich umístění. Mladší družstvo se umístilo na 4. místě a obdrželo poukaz v hodnotě 500,- Kč na věcné ceny a starší družstvo se umístilo na 5. místě a obdrželo poukaz v hodnotě 300,- Kč.
23.05.2011 13:57:41
Denisa33
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one